Хибриден инвертор LIVOLTEK HP3-10KD2, 380Vac, 10.0KW, WiFi, AFCI, CT120A
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Тип инверторХибриден
Номинална изходна мощност (W)10000
Брой фазиТрифазен
Изходно напрежение380V
Максимално DC напрежение (V)1000
Форма на изходния сигналЧиста синусоида
Брой MPPT тракери (count)2
Максимална ефективност (%)97.6
Съвместим с батерияДа
Wi-Fi мониторингДа
Степен на защитаIP65
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло (kg)35
Тегло0.10кг
Хибриден инвертор LIVOLTEK HP3-10KD2, 10kW, трифазен, WiFi, AFCI
Увеличете собствената си консумация на слънчева енергия с хибридния инвертор LIVOLTEK HP3-10KD2. С мощност 10kW и трифазно изходно напрежение, този инвертор работи безпроблемно със слънчеви панели, батерии и мрежа, за да осигури енергийна независимост и по-ниски сметки за ток.
Ключови Предимства
  • Висока ефективност — До 97% ефективност на преобразуване намалява загубите на енергия.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Тип инверторХибриден
Номинална изходна мощност10 000 W
Брой фазиТрифазен
Изходно напрежение380 Vac
AFCI защитаДа
Какво има в кутията
  • Хибриден инвертор LIVOLTEK HP3-10KD2
  • CT120A токов сензор (120A)