Gembird инвертор за автомобил Car power inverter - EG-PWC500-01 - 500W, USB-A
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Gembird
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EG-PWC500-01
ТИП: Инвертор за захранване за автомобил
ИНТЕРФЕЙС: 10-16 V DC (accumulator directly)
ПОРТОВЕ: Schuko x 1USB-A x 1
Х-КА 1: Output: 230 VAC +/- 10% at 50 Hz (+/-3Hz), modified sine wavePower output: 500 W continuous power (peak power 1000 W)
Х-КА 2: Fuse: 35 A x 2pcs (external socket)
Х-КА 3: USB power output: 5 V / 2.1 A
Х-КА 4: Recommended operating temperature: +0 - +40 °C
Х-КА 5: Material: aluminium and plasticCable: 80 cm (6 sq.mm) ring terminals, 30A terminal
РАЗМЕРИ: 180 x 120 x 63 mm
ЦВЯТ: Сив
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8716309119436
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Gembird
ПОРТОВЕ: Schuko x 1USB-A x 1
РАЗМЕРИ: 180 x 120 x 63 mm
ЦВЯТ: Сив
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8716309119436
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТИПИнвертор за захранване за автомобил
ПОРТОВЕSchuko x 1
ПОРТОВЕUSB-A x 1
Х-КА 1Output: 230 VAC +/- 10% at 50 Hz (+/-3Hz), modified sine wave
Х-КА 1Power output: 500 W continuous power (peak power 1000 W)
Х-КА 5Cable: 80 cm (6 sq.mm) ring terminals, 30A terminal
Х-КА 5Material: aluminium and plastic
Х-КА 7LED status indicators and alarm buzzer
Х-КА 7Replaceable fuses
ЦВЯТСив
РАЗМЕРИ180 x 120 x 63 mm
Тегло1.28кг
АтрибутСтойност
Напрежение12V
ПриложениеАвтомобил
Тегло1.28кг
Gembird EG-PWC500-01 500W Автомобилен инвертор с USB-A
Преобразувайте 12V постояннотоковото напрежение на автомобила си в 230V променлив ток с Gembird EG-PWC500-01 — надежден инвертор с мощност 500W, идеален за зареждане на лаптопи, работа с дребни уреди или захранване на електроника по време на пътуване. Вграденият USB-A порт позволява удобно зареждане на смартфони и таблети без допълнителен адаптер.
Ключови Предимства
  • 500W Непрекъсната Мощност — Достатъчна за лаптопи, фотоапарати, игрови конзоли и малки електроинструменти.
  • USB-A Портал за Зареждане — Изход 5V/2.1A за бързо зареждане на мобилни устройства.
  • Компактен Дизайн — Лек и лесен за съхранение в жабката или багажника на колата.
Технически Спецификации
ПараметърСтойност
Входно напрежение12V DC
Изходно напрежение230V AC
Непрекъсната мощност500W
Пикова мощност1000W
USB изход5V / 2.1A (USB-A)
Изходна форма на сигналаМодифициран синус
AC контакти1x Schuko (тип F)
ЗащитаПретоварване, късо съединение, пренапрежение, прегряване
РазмериПрибл. 150 x 100 x 60 mm