- ACER

Цена
€278 76 / 545 21 лв
с ДДС
В Наличност


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.273mm |
| Време за реакция, ms | 1ms/0.5ms (GTG, Min.) |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 25° |
| Хоризонтално завъртане | -20° ~ 20° |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Стандарти | Win11 compliant, MPRII, VisionCare 1.0, BlueLight Shield |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 33 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.4 x 27.4 x 47.7 (62.7) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Приложение | за забавление и игри |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 31.5 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | Да |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Smart OS | Не |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | Не |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 0.5 |
| Честота на опресняване, Hz | 180 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 100000000 |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | Не |
| Вградени говорители | Да |
| Display port | Да |
| HDMI | Да |
| Последователно свързване | Не |
| DVI | Не |
| USB-C | Не |
| USB хъб | Не |
| VGA | Не |
| Наклон | Да |
| Хоризонтално завъртане | Не |
| Хоризонтално завъртане | Да |
| Вертикално завъртане | Не |
| Вертикално завъртане | Да |
| Регулиране на височина | Да |
| VESA размер, mm | Да |
| Подкатегория | Monitors 32" |
| Цвят | Black |
| Web камера, MP | Не |
| Ethernet (RJ-45) порт | Не |
| Приложение | за забавление и игри |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 33 |
| Тегло | 7.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
Acer Predator XB3 XB323QUP – Владетей на играта със забързана скорост и завладяващ QHD дисплей
Стъпете в арената с монитора Acer Predator XB323QUP, създаден за победа. Става въпрос не само да видите действието, а да реагирате с несправедливо предимство. Този монитор комбинира завладяващ QHD IPS дисплей с ултра бърза 180Hz опресняваща честота и почти мигновен 0.5ms време за отговор, за да премахне замъглението и следите, давайки ви кристална яснота за проследяване на врагове и перфектни изстрели.
Усетете ползите, не само спецификациите:
- Непобедимо конкурентно предимство: 180Hz опресняваща честота и 0.5ms (GTG) време за отговор осигуряват безупречно плавна картина, така че никога не пропускате кадър или шанс от част от секундата.
- Пълно поглъщане в голям мащаб: Обширният 31.5" ZeroFrame IPS дисплей с QHD (2560x1440) резолюция ви вкарва в играта с живи цветове и широки ъгли на видимост от всяка позиция.
- Плавен геймплей без скъсвания: Технологията AMD FreeSync синхронизира опресняващата честота на монитора с вашата графична карта, елиминирайки скъсванията и засечките на екрана за перфектно плавно изпълнение.
- Играйте по-дълго, останете фокусирани: Технологиите Acer VisionCare намаляват напрежението на очите с функции като flicker-less, намаляване на синята светлина и ComfyView дисплей, така че да поддържате връхна форма по време на маратонски сесии.
- Готов за действие: Вградени говорители, множество опции за свързване (HDMI, DisplayPort) и поддръжка на HDR10 предоставят пълна, висококачествена гейминг система директно от кутията.
Проверени технически спецификации:
- Модел: Acer Predator XB323QUPbmiiprx (SKU: UM.JX3EE.P09)
- Дисплей: 31.5" IPS панел, ZeroFrame дизайн
- Резолюция: QHD 2560 x 1440
- Опресняваща честота: 180Hz
- Време за отговор: 0.5ms (GTG Min.)
- Адаптивен синхрон: AMD FreeSync
- HDR: HDR10
- Яркост: 250 нита
- Свързаност: 2x HDMI, 1x DisplayPort, Audio Out
- Допълнителни характеристики: Вградени говорители, Acer VisionCare, Енергиен клас E
- Цвят: Черен
- Гаранция: 2 Години
Заявете превъзходството си. Predator XB323QUP е вашето оръжие на избор за конкурентен гейминг и завладяващо развлечение.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











