- LEDVANCE

Цена
€17 20 / 33 64 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | Не |
| Мощност (W) | 24 |
| Светлинен поток (lm) | 2400 lm |
| Цветна температура | 4000K Неутрално бяло |
| Напрежение | 220-240V |
| Форма на крушката | Не |
| С димер | Не |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | A+ |
| Експлоатационен живот (h) | 30000 h |
| Ъгъл на разсейване (°) | 120° |
| Цветопредаване (CRI) (Ra) | 80 |
| IP защита | IP44 |
| Тегло | 0.00кг |
LEDVANCE Плафон Round 325 SEN 24W 840 IP44 – LED плафон с датчик за движение
Подобрете осветлението в дома си с LEDVANCE Плафон Round 325 SEN. Този 24W LED плафон с вграден сензор за движение автоматично се включва при засичане на движение и изключва след определено време, което пести енергия и осигурява удобство. Със защита IP44 е подходящ за бани, коридори и покрити тераси.
Ключови Предимства
- Датчик за движение — Автоматично включване/изключване за икономия на енергия и безконтактна работа.
- IP44 защита — Устойчивост на пръски, идеално за влажни помещения и външни покрити зони.
- Неутрална бяла светлина (4000K) — Ярка, естествена светлина за ясна видимост и модерна атмосфера.
- Дълъг живот на LED — Надеждна работа с минимална поддръжка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 24W |
| Цветна температура | 4000K (Неутрално бяло) |
| Напрежение | 220-240V |
| IP защита | IP44 |
| Тип цокъл | Не (Интегриран LED) |
| Форма на крушката | Не (Плафон) |
| Цветопредаване (CRI) | 80 |
Какво има в кутията
- LEDVANCE Плафон Round 325 SEN 24W 840 IP44
- Комплект за монтаж (винтове и дюбели)
- Инструкция за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






