- LEDVANCE

Електрически данни
Номинално напрежение: 220…240 V
Режим на работа Мрежово напрежение
Тип ток AC
Честота на мрежата 50…60 Hz
Размери и тегло
Тегло на продукта 676.00 гр
Температури и работни условия
Температурен диапазон на околната среда -20…+40 °C
Допълнителни данни за продукта
Забележка към продукта Максимална мощност на крушката: 3 x 12 W LED
Възможности
Димируем: не
Сертификати и стандарти
Тип защита IP20
Стандарти CE
Категоризации по държави
Справка за поръчка 1906 МАХАЛО 3
ЛОГИСТИЧНИ ДАННИ
Температурен диапазон при съхранение -20…+80 °C
Данни за регулиране на енергийното етикетиране съгласно ЕС 2019/2015
Дължина: 540 мм
Височина: 50,0 мм
Ширина: 50,0 мм
Описание на продукта
Предимства на продукта
Аксесоар за монтаж на таван за комбиниране на до три осветителни тела Pendu Lum
Области на приложение
Жилищни помещения (дневни, трапезарии, спални и др.)
Професионални (хотели, барове, бутици и др.)
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Мощност (W) | 30 |
| Светлинен поток (lm) | 2160 lm |
| Цветна температура | 2700K Топло бяло |
| Напрежение | 220-240V |
| Форма на крушката | Камбана (Pendulum Bell) |
| С димер | Не |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | A+ |
| Експлоатационен живот (h) | 15000 h |
| Ъгъл на разсейване (°) | 300 ° |
| Цветопредаване (CRI) (Ra) | 80 Ra |
| IP защита | IP20 |
| Тегло | 0.00кг |
LEDVANCE Vintage 1906 Линеен полилей с три абажура
Добавете нотка елегантност с линеен полилей LEDVANCE Vintage 1906. Този модел с три абажура в класически стил съчетава ретро дизайн със съвременна LED технология за топла и приятна светлина.
Ключови Предимства
- Винтидж дизайн — Месинг и прозрачно стъкло придават индустриален шик.
- Енергийна ефективност — Използва LED крушки (не са включени) за нисък разход на енергия и дълъг живот.
- Универсално приложение — Идеален за над маса, кухненски остров или коридор.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Марка | LEDVANCE |
| Серия | Vintage 1906 |
| Тип | Линеен полилей |
| Брой лампи | 3 |
| Тип цокъл | E27 (не е включен) |
| Материал | Метал и стъкло |
| Цвят | Месинг / прозрачно |
Какво има в кутията
- Полилей
- Крепежни елементи
- Инструкция
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





