- LEDVANCE

Цена
€8 24 / 16 12 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Мощност (W) | 7 |
| Светлинен поток (lm) | 806 lm |
| Цветна температура | 2700K Топло бяло |
| Напрежение | 220-240V |
| Форма на крушката | Глобус (G125) |
| С димер | Да |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | A |
| Експлоатационен живот (h) | 15000 h |
| Ъгъл на разсейване (°) | 360° |
| Цветопредаване (CRI) (Ra) | 80 Ra |
| IP защита | IP20 |
| Тегло | 0.00кг |
LED лампа PARATHOM CL GLOBE125 FIL 60 7W/827 E27 LEDVANCE
Сменете традиционната си 60W крушка с нажежаема жичка с тази енергоспестяваща 7W LED глобус крушка от LEDVANCE. Насладете се на същата топла бяла светлина (2700K), като спестите до 90% енергия.
Ключови Предимства
- Енергийна ефективност — Консумира само 7W, еквивалентна на 60W крушка с нажежаема жичка.
- Топла бяла светлина — Цветна температура 2700K създава уютна атмосфера.
- Дълъг живот — До 15 000 часа надеждно осветление.
- Глобус дизайн — Форма G125, идеална за декоративни осветителни тела.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цокъл | E27 |
| Мощност | 7 W |
| Светлинен поток | 806 lm |
| Цветна температура | 2700K (Топло бяло) |
| Напрежение | 220-240 V |
| Форма на крушката | Глобус (G125) |
| Енергиен клас | A |
| Експлоатационен живот | 15 000 h |
| Цветопредаване (CRI) | 80 Ra |
Какво има в кутията
- 1 x LED крушка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





