- OSRAM

Цена
€3 03 / 5 93 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Мигач |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 21 |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Кехлибарена |
| Светлинен поток (lm) | 200 lm |
| Цветна температура (K) | 2700 K |
| Цокъл | WX3x16d |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 800 h |
| Тип монтаж | W3x16q |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 7504 WY21W Orange крушка за мигач 12V
Осигурете ясна видимост на мигачите си с крушка OSRAM 7504 WY21W Orange. Проектирана да излъчва ярка кехлибарена светлина, тя повишава безопасността на пътя. Произведена от OSRAM, световен лидер в автомобилното осветление, предлага надеждна производителност и перфектно пасване за вашия автомобил.
Ключови Предимства
- Ярка Кехлибарена Светлина — Висока видимост на мигачите, подобряваща осведомеността на водачите и безопасността.
- Качество OSRAM — Премиум изработка и издръжливи материали за дълъг живот.
- Лесен Монтаж — Стандартен цокъл WX3x16d позволява директна смяна на старите крушки.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип крушка | WY21W (7504) |
| Цвят на светлината | Оранжев (Кехлибарен) |
| Мощност | 21W |
| Напрежение | 12V |
| Цокъл | WX3x16d |
| Технология | Халогенна |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 1 x крушка OSRAM 7504 WY21W Orange
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






