- OSRAM

Цена
€0 74 / 1 45 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Стоп |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Мощност (W) | 21 |
| Напрежение | 24V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 670 lm |
| Цветна температура (K) | 2700 K |
| Цокъл | BA15S |
| Експлоатационен живот (h) | 1000 h |
| Тип монтаж | BA15S |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Osram P21W 24V BA15s Автомобилна лампа (7511) - Без опаковка
Тази крушка Osram P21W осигурява надеждна 21W светлина за 24V автомобилни системи, идеална за стоп или мигач на камиони, автобуси и тежка техника. Произведена с прецизност за постоянна производителност и дълъг живот.
Ключови Предимства
- Висока надеждност — Качеството на Osram гарантира постоянен светлинен поток и издръжливост при тежки условия.
- Съвместимост с 24V — Проектирана за 24V електрически системи в търговски превозни средства.
- Стандартен цокъл BA15s — Лесен монтаж в съвместими гнезда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | P21W |
| Мощност | 21 W |
| Напрежение | 24 V |
| Цокъл | BA15s |
| Технология на крушката | Нажежаема |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Osram P21W 24V BA15s крушка (без опаковка)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





