- OSRAM

Цена
€0 71 / 1 39 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Интериорно осветление |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Мощност (W) | 5 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 50 лм |
| Цветна температура (K) | 2700 К |
| Цокъл | SV8.5-8 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 2500 ч |
| Тип монтаж | SV8.5-8 |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 6413 5W 12V SV8.5-8 Автомобилна лампа
Проектирана за надеждна и дълготрайна работа, крушката Osram 6413 5W осигурява перфектно осветление за странични светлини, паркинг или мигачи. Със стандартно напрежение 12V и цокъл SV8.5-8, тя предлага лесна инсталация и постоянна светлина.
Ключови Предимства
- Висока надеждност — Произведена от Osram, лидер в автомобилното осветление, осигуряваща качество и издръжливост.
- Ефективна 5W мощност — Ниска консумация на енергия с достатъчна яркост за спомагателни функции.
- Стандартен цокъл — SV8.5-8, съвместим с много модели автомобили.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 5W |
| Напрежение | 12V |
| Цокъл | SV8.5-8 |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Цвят на светлината | Бяла |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Osram 6413 5W крушка (без опаковка)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





