- OSRAM

Цена
€0 58 / 1 13 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Мигач |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Мощност (W) | 1.2 W |
| Напрежение | 24V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 20 lm |
| Цветна температура (K) | 2700 K |
| Цокъл | W2x4.6d |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 1500 h |
| Тип монтаж | W2x4.6d |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 2741 1,2W 24V W2x4,6d Автомобилна лампа – Надеждна работа за вашия автомобил
Тази автомобилна лампа на OSRAM осигурява надеждно осветление за мигачи, странични габарити или интериорно осветление. С ниска консумация на ток от 1,2W и 24V система, тя е идеална за камиони, автобуси и други търговски превозни средства. Цокълът W2x4,6d осигурява лесен монтаж.
Ключови Предимства
- Дълготрайно качество – Инженерството на OSRAM гарантира издръжлив и надежден източник на светлина.
- Енергийна ефективност – Само 1,2W намалява електрическото натоварване.
- Универсален монтаж – Стандартен цокъл W2x4,6d за множество приложения.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Автомобилна лампа |
| Мощност | 1,2 W |
| Напрежение | 24 V |
| Цокъл | W2x4,6d |
| Технология | Нажежаема |
| Опаковка | Без опаковка (насипна) |
Какво има в кутията
- 1x OSRAM 2741 лампа (без опаковка)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




