- OSRAM

Цена
€0 87 / 1 70 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Мигач |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Мощност (W) | 5 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Кехлибарена |
| Светлинен поток (lm) | 5 lm |
| Цветна температура (K) | 2700 K |
| Цокъл | W2.1x9.5d |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 1000 h |
| Тип монтаж | W2.1x9.5d |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 2827 WY5W Оранжева 12V Автомобилна Лампа
Осигурете ярка и видима светлина за мигачите и страничните светлини на вашия автомобил с оригиналната крушка OSRAM WY5W. Оранжевото покритие осигурява правилния кехлибарен цвят, изискван за безопасност, а здравата конструкция гарантира дълъг живот.
Ключови Предимства
- Безопасност — Оранжевата светлина отговаря на законовите изисквания за мигачи и странични светлини.
- Надеждност — Качеството на OSRAM гарантира постоянна яркост и удължен експлоатационен живот.
- Лесен монтаж — Стандартен цокъл W2.1x9.5d пасва на повечето автомобили.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | WY5W |
| Цокъл | W2.1x9.5d |
| Напрежение | 12V |
| Мощност | 5W |
| Цвят | Оранжев (Кехлибарен) |
| Технология | Нажежаема |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 1 x OSRAM 2827 WY5W оранжева крушка (без опаковка)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




