- OSRAM

Цена
€0 61 / 1 19 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Интериорно осветление |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Мощност (W) | 3 W |
| Напрежение | 24V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 5 lm |
| Цветна температура (K) | 2700 K |
| Цокъл | W2.1x9.5d |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 1000 h |
| Тип монтаж | W2.1x9.5d |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 2841 W3W 24V Клиновидна крушка (W2.1x9.5d) – Без опаковка
Надеждно качество на OSRAM за интериорно или габаритно осветление на вашия автомобил. Тази 3-ватова клиновидна крушка осигурява постоянна светлина за 24V системи, често използвани в камиони и комерсиални превозни средства.
Ключови Предимства
- Здрава конструкция – OSRAM гарантира дълъг живот и надеждност.
- Лесен монтаж – Стандартен цокъл W2.1x9.5d пасва на широк кръг приложения.
- Ефективна работа – Ниска консумация на енергия с достатъчна яркост за предназначението си.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Напрежение | 24V |
| Мощност | 3 W |
| Цокъл | W2.1x9.5d |
| Технология на крушката | Нажежаема |
| Цвят на светлината | Бял |
| Тип осветление | Интериорно / Габаритно |
Какво има в кутията
- 1x крушка OSRAM 2841 (без опаковка)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




