- OSRAM

Цена
€1 01 / 1 98 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Интериорно осветление |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 5 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 50 lm |
| Цветна температура (K) | 2700 K |
| Цокъл | W2.1x9.5d |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 1000 h |
| Тип монтаж | W2.1x9.5d |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Osram 2825 W5W 12V W2.1x9.5d Duoblister Автомобилна Лампа
Осветете интериора, страничния габарит или регистрационния номер на вашия автомобил с надеждната лампа Osram Duoblister. Двойният пакет предлага отлична стойност и постоянна производителност за ежедневно шофиране.
Ключови Предимства
- Двоен пакет Duoblister — Две крушки в една опаковка, идеални за смяна или резерв.
- Стандартен цокъл W5W — Подходящ за широк кръг автомобили за интериорно, паркинг и габаритно осветление.
- 12V халогенна технология — Ярка, топла светлина с надеждно качество на Osram.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Интериорно осветление |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност | 5 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Цокъл | W2.1x9.5d |
| Степен на защита | Не |
| Тип монтаж | W2.1x9.5d |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 2 x Osram 2825 W5W 12V крушки
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





