- OSRAM

Цена
€0 24 / 0 47 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Интериорно осветление |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 5 W |
| Напрежение | 24V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 50 lm |
| Цветна температура (K) | 3000 K |
| Цокъл | W2.1x9.5d |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 2000 h |
| Тип монтаж | W2.1x9.5d |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM N507 W5W 24V W2.1x9.5d Халогенна крушка (Neolux)
Получете надеждна, ярка бяла светлина за интериорно осветление, странични светлини или осветление на регистрационния номер на вашия търговски автомобил. Тази халогенна крушка OSRAM Neolux е проектирана за дълготрайност и постоянна работа.
Ключови Предимства
- Устойчива халогенна технология — Осигурява дълготрайна, ярка светлина със стабилна производителност с времето.
- 24V напрежение — Проектирана специално за камиони, автобуси и други 24V електрически системи.
- Стандартен цокъл W5W — Съвместим с често срещания клиновиден цокъл W2.1x9.5d за лесна подмяна.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 5 W |
| Напрежение | 24 V |
| Цокъл | W2.1x9.5d |
| Технология | Халогенна |
| Цвят на светлината | Бяла |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 1 x крушка OSRAM N507 W5W (разопакована)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




