- OSRAM

Цена
€1 99 / 3 89 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 55 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1350 lm |
| Цветна температура (K) | 3200 K |
| Цокъл | PK22S |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 300 h |
| Тип монтаж | PGJ19-1 |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Osram 64151 H3 55W 12V PK22s Халогенна крушка за автомобили
Подобрете осветлението на вашия автомобил с халогенната крушка Osram 64151 H3, която осигурява надеждна и ярка светлина за фарове, фарове за мъгла и допълнителни фарове. Тази 55W крушка гарантира отлична видимост и безопасност при всякакви условия.
Ключови Предимства
- Висока производителност — 55W мощност за ярка и фокусирана светлина.
- Издръжливост — Качеството на Osram осигурява дълготрайна работа.
- Лесен монтаж — Стандартен цокъл PK22s пасва на широк кръг автомобили.
Технически Спецификации
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Тип крушка | H3 |
| Мощност | 55 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цокъл | PK22s |
| Технология | Халогенна |
Какво има в кутията
- 1 x Osram 64151 H3 крушка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




