- OSRAM

Цена
€2 18 / 4 26 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 55 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1550 |
| Цветна температура (K) | 3200 |
| Цокъл | H1 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 550 |
| Тип монтаж | P14.5s |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Автомобилна лампа OSRAM 64150 H1 55W 12V халогенна – блистер
Подобрете осветлението на вашия автомобил с халогенната крушка OSRAM 64150 H1, която осигурява надеждна и ярка светлина за по-безопасно нощно шофиране. Тази 55W, 12V лампа отговаря на OEM стандартите, гарантирайки перфектно съвпадение и дълготрайна работа.
Ключови Предимства
- Висока яркост – Усъвършенстваната халогенна технология на OSRAM осигурява бяла светлина за по-добра видимост.
- Лесен монтаж – Стандартен цокъл H1 (P14.5s) прави смяната бърза и лесна.
- Устойчива конструкция – Висококачествените материали издържат на вибрации и термичен шок за удължен живот.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цокъл | H1 (P14.5s) |
| Мощност | 55 W |
| Напрежение | 12 V |
| Тип крушка | Халогенна |
| Цвят на светлината | Бяла |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 1 x крушка OSRAM 64150 H1 в блистерна опаковка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






