- OSRAM

Цена
€21 57 / 42 19 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 60W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1350 lm |
| Цветна температура (K) | 4000 K |
| Цокъл | HB3 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 300 ч |
| Тип монтаж | P20D |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 9005 CBN HB3 60W 12V P20D Duobox Автомобилна крушка за фарове
Подобрете осветлението на вашия автомобил с крушката OSRAM 9005 CBN Cool Blue Intense. Проектирана за дълги светлини, тя осигурява по-ярка и по-бяла светлина, която подобрява видимостта и придава модерен вид на колата ви. Двойният пакет Duobox предлага отлична стойност за подмяна или ъпгрейд.
Ключови Предимства
- По-ярка и по-бяла светлина — Благодарение на покритието Cool Blue Intense, светлината е по-бяла и до 20% по-ярка в сравнение със стандартните халогенни крушки, подобрявайки безопасността при нощно шофиране.
- Дълъг живот — Инженерните решения на OSRAM гарантират удължен експлоатационен живот и постоянен светлинен поток, намалявайки необходимостта от честа смяна.
- Лесен монтаж — Директна подмяна на оригиналните крушки – не са необходими модификации. Просто включване за гнездо тип HB3 (9005).
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Марка | OSRAM |
| Тип продукт | Cool Blue Intense (CBN) Халогенна крушка |
| Цокъл / Основа | HB3 (9005) / P20D |
| Мощност | 60 W |
| Напрежение | 12 V |
| Количество в опаковка | 2 (Duobox) |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 2 x OSRAM 9005 CBN Cool Blue Intense Халогенни крушки
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




