- OSRAM

Цена
€21 57 / 42 19 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 51 |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1350 lm |
| Цветна температура (K) | 3200 K |
| Цокъл | HB4 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 850 h |
| Тип монтаж | P22D |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 9006CBN HB4 51W 12V P22D Duobox Автомобилна лампа
Подобрете видимостта на пътя с халогенната крушка OSRAM 9006CBN HB4. Проектирана за надеждна работа, тя осигурява ярка бяла светлина за по-голяма безопасност и комфорт при нощно шофиране.
Ключови Предимства
- Брилянтна светлина — Халогенната технология дава мощен лъч, подобрявайки разпознаването на пътя и намалявайки умората на водача.
- Дълготрайна надеждност — Качеството OSRAM гарантира постоянна производителност и дълъг живот, намалявайки нуждата от честа смяна.
- Лесен монтаж — Стандартният цокъл HB4 (P22d) пасва на широк диапазон автомобили, което прави подмяната лесна.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Халогенна |
| Цокъл | HB4 (P22d) |
| Мощност | 51 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 2x OSRAM 9006CBN HB4 крушки (Duobox)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




