- OSRAM

Цена
€18 84 / 36 85 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 55 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1550 lm |
| Цветна температура (K) | 3200 K |
| Цокъл | H1 |
| Експлоатационен живот (h) | 300 h |
| Тип монтаж | P14.5s |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Osram H1 55W 12V халогенна крушка за фарове – DUOBOX
Подобрете предната светлина на автомобила си с халогенната крушка Osram H1 55W, която осигурява надеждна яркост за безопасно шофиране през нощта. Сертифицирана по ECE за пътна употреба и лесна за монтаж благодарение на стандартния цокъл P14.5s. Опаковката DUOBOX предпазва крушката по време на съхранение и транспорт.
Ключови предимства
- Високоефективен халоген — Постоянна и ярка светлина за по-добра видимост на пътя.
- ECE одобрение — Напълно легална за пътна употреба в Европа, отговаряща на строги стандарти за безопасност.
- DUOBOX опаковка — Двойна кутия предпазва крушката от повреди при съхранение и транспорт.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | H1 |
| Мощност | 55W |
| Напрежение | 12V |
| Цокъл | P14.5s |
| ECE одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Osram H1 55W халогенна крушка (DUOBOX опаковка)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




