- OSRAM

Цена
€30 66 / 59 97 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Допълнителен фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 75W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1500 lm |
| Цветна температура (K) | 3200 K |
| Цокъл | H11 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 500 h |
| Тип монтаж | PGJ19-2 |
| E-mark одобрение | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Офроуд лампа Osram Duobox H11 75W 12V
Извлечете максимума от офроуд осветлението с халогенната лампа Osram H11 75W. Създадена за допълнителни фарове, тя осигурява мощна светлина дори в най-трудните условия, повишавайки видимостта и безопасността ви.
Ключови Предимства
- Висока мощност — 75W за максимална яркост при офроуд шофиране.
- Издръжлива конструкция — устойчива на вибрации и тежки условия.
- Лесен монтаж — стандартен цокъл PGJ19-2 за бърза подмяна.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност | 75W |
| Напрежение | 12V |
| Цокъл | H11 (PGJ19-2) |
| Серия | Offroad Duobox |
Какво има в кутията
- 1 бр. Osram H11 Offroad Duobox крушка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




