- OSRAM

Цена
€53 18 / 104 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Ксенон/HID |
| Мощност (W) | 35 |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 3200 lm |
| Цветна температура (K) | 4200 K |
| Цокъл | PK32d-2 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 2000 h |
| Тип монтаж | PK32d-2 |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 66140 D1S 35W Ксенонова HID лампа (PK32d-2) – Премиум автомобилно осветление
Изживейте превъзходно пътно осветление с OSRAM 66140 D1S ксенонова HID лампа. Проектирана за максимална яркост и дълготрайност, тази 35W крушка доставя кристално бяла светлина, която подобрява видимостта и безопасността при шофиране. Идеална за фарове, гарантира надеждна работа при всякакви условия.
Ключови Предимства
- Изключителна яркост – Създава мощен лъч, подобен на дневна светлина, за подобрено нощно виждане.
- Дълъг експлоатационен живот – Издържа до 2000 часа, намалявайки честотата на подмяна.
- Надеждно запалване – Моментален старт и постоянна светлинна мощност през целия живот.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | D1S (Ксенон/HID) |
| Мощност | 35 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цокъл | PK32d-2 |
| Цветна температура | 4200 K |
| Светлинен поток | 3200 lm |
| Експлоатационен живот | 2000 h |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 1x OSRAM D1S Ксенонова лампа 66140
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




