- OSRAM

Цена
€163 99 / 320 74 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Ксенон/HID |
| Мощност (W) | 35 |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 3200 lm |
| Цветна температура (K) | 4300 K |
| Цокъл | PK32d-2 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 2500 h |
| Тип монтаж | PK32d-2 |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM D1S 66140CBN Ксенонова HID крушка за фарове 35W DUOBOX
Подобрете осветлението на вашия автомобил с оригинална OSRAM 66140CBN D1S ксенонова лампа. Тази крушка осигурява превъзходна яркост и бяла светлина за по-добра видимост и безопасност на пътя. Двойният пакет DUOBOX предлага удобство и отлична стойност.
Ключови Предимства
- Високопроизводителна ксенонова светлина — D1S технологията осигурява до 200% повече светлина в сравнение със стандартните халогенни крушки.
- Дълъг живот — Проектирани за дълготрайна употреба, тези лампи предлагат живот до 2000 часа.
- Лесен монтаж — Директна замяна на оригиналната D1S крушка със стандартен цокъл PK32d-2.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | D1S Ксенон / HID |
| Мощност | 35 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цокъл | PK32d-2 |
| Цветна температура | 4200 K |
| Светлинен поток | 3200 lm |
| Експлоатационен живот | До 2000 h |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 2 x OSRAM D1S ксенонови крушки (пакет DUOBOX)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




