- OSRAM

Цена
€40 63 / 79 47 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Ксенон/HID |
| Мощност (W) | 35 |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 3200 |
| Цветна температура (K) | 4200 |
| Цокъл | P32d-3 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 2000 |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM D2R Ксенонова Лампа 66250 35W P32d-3
Подобрете видимостта на пътя с оригиналната OSRAM D2R ксенонова лампа 66250. С мощност 35W, тя осигурява ярка бяла светлина за автомобилни фарове, повишавайки безопасността при шофиране през нощта.
Ключови Предимства
- Висока яркост — Светлинен поток до 3200 лумена за отлична видимост.
- Дълъг живот — Приблизително 2000 часа работа, намалява нуждата от честа смяна.
- Надеждна работа — OSRAM качество за стабилно запалване и постоянна светлина.
- Лесен монтаж — Стандартен цокъл P32d-3 за съвместими D2R гнезда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Ксенон/HID |
| Тип крушка | Ксенон/HID |
| Мощност | 35 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток | 3200 lm |
| Цветна температура | 4200 K |
| Цокъл | P32d-3 |
| Експлоатационен живот | 2000 h |
| E-mark одобрение | Да |
| Степен на защита | Не |
Какво има в кутията
- 1x OSRAM D2R ксенонова лампа 66250
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






