- OSRAM

Цена
€121 89 / 238 40 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Ксенон/HID |
| Мощност (W) | 35 |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 3200 |
| Цветна температура (K) | 4300 |
| Цокъл | P32d-2 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 2000 |
| Тип монтаж | P32d-2 |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM Xenarc D2S 35W крушка за фарове (DUOBOX)
Подобрете вашето шофиране с оригиналната ксенонова крушка OSRAM Xenarc D2S 35W DUOBOX. Тя осигурява отлична яркост и чисто бяла светлина, което значително увеличава видимостта и безопасността на пътя.
Ключови Предимства
- Отлична Яркост — Ксеноновата технология осигурява до 200% повече светлина в сравнение със стандартните халогенни крушки, осветявайки пътя с по-широк и по-дълъг лъч.
- Дълъг Живот — Проектирана за издръжливост и постоянна работа, предлагайки надежден експлоатационен живот.
- Лесен Монтаж — Директна смяна на съществуващата D2S крушка, без необходимост от модификации.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Технология | Ксенон/HID |
| Мощност | 35 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цокъл | P32d-2 (D2S) |
Какво има в кутията
- 2x OSRAM Xenarc D2S 35W крушки
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





