- LEDVANCE

Цена
€2 01 / 3 93 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E14 |
| Мощност (W) | 8 |
| Светлинен поток (lm) | 806 lm |
| Цветна температура | 4000K Неутрално бяло |
| Напрежение | 220-240V |
| Форма на крушката | Свещ (C37) |
| С димер | Не |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | A+ |
| Експлоатационен живот (h) | 15000 ч |
| Ъгъл на разсейване (°) | 270 ° |
| Цветопредаване (CRI) (Ra) | 80 |
| IP защита | IP20 |
| Тегло | 0.00кг |
LEDVANCE VALUE LED свещ CLB60 E14 806lm 4000K
Подобрете осветлението си с енергийно ефективната LED свещ LEDVANCE VALUE CLB60 с цокъл E14. Тя осигурява неутрално бяла светлина с 4000K, идеална за всекидневни, спални и акцентно осветление. Насладете се на ярка, мигновена светлина, като същевременно спестявате от разходите за енергия.
Ключови Предимства
- Енергийна ефективност — Консумира до 85% по-малко енергия от традиционните крушки с нажежаема жичка.
- Дълъг живот — Работи до 15 000 часа, намалявайки нуждата от честа смяна.
- Мигновено запалване — Достига пълна яркост веднага.
- Екологичен — Без живак и напълно рециклируем.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E14 |
| Светлинен поток | 806 lm |
| Цветна температура | 4000K (Неутрално бяло) |
| Напрежение | 220-240 V |
| Форма на крушката | Свещ (C37) |
| Цветопредаване (CRI) | 80 Ra |
Какво има в кутията
- 1 x LEDVANCE VALUE CLB60 LED свещ
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





