- LEDVANCE

Цена
€9 51 / 18 60 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Мощност (W) | 4 |
| Светлинен поток (lm) | 300 lm |
| Цветна температура | 2700K Топло бяло |
| Напрежение | 220-240V |
| Форма на крушката | Камбана (Pendulum Bell) |
| С димер | Не |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | A |
| Експлоатационен живот (h) | 15 000 ч |
| Ъгъл на разсейване (°) | 220 ° |
| Цветопредаване (CRI) (Ra) | 80 |
| IP защита | IP20 |
| Тегло | 0.00кг |
LED лампа LEDVANCE Vintage 1906 Pendulum Bell White
Придайте класически чар на вашето пространство с LED лампа LEDVANCE Vintage 1906 Pendulum Bell. Камбановидната форма и топлата светлина създават носталгична атмосфера, а LED технологията осигурява енергийна ефективност и дълъг живот.
Ключови Предимства
- Винтидж естетика — Прозрачното стъкло и видимите нишки напомнят крушките от началото на 20-ти век.
- Енергийна ефективност — Консумира само 4W, като осигурява 300 лумена светлина, намалявайки разходите за ток.
- Дълъг живот — Издържа до 15 000 часа работа, което я прави дълготрайно решение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Мощност (W) | 4 W |
| Светлинен поток (lm) | 300 lm |
| Цветна температура | 2700K (Топло бяло) |
| Напрежение | 220-240V |
| Форма на крушката | Камбана (Pendulum Bell) |
| С димер | Не |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | A |
| Експлоатационен живот (ч) | 15 000 ч |
Какво има в кутията
- 1 x LED лампа LEDVANCE Vintage 1906 Pendulum Bell
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






