- BTICINO

Цена
€4 72 / 9 23 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Бутон |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение (V) | 250 |
| Номинален ток (A) | 10 |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули (count) | 1 |
| Защита за деца | Не |
| Със светлинен индикатор | Не |
| Стандарт на контакта | N/A |
| USB портове (count) | 0 |
| Тип товар за димер | N/A |
| Материал | Термопластмаса |
| Тегло | 0.00кг |
Едномодулен бутон Classia Legrand - Бял
Елегантният едномодулен бутон от серия Classia на Legrand осигурява изискано управление на осветлението. Изработен от висококачествена термопластмаса, той е лесен за монтаж и предлага дълготрайна работа.
Ключови Предимства
- Модерен Дизайн — Белият цвят се вписва хармонично във всеки интериор.
- Лесен Монтаж — Модулната конструкция позволява бързо и сигурно инсталиране.
- Надеждност — Проектиран за напрежение 250V и ток 10A, подходящ за битови и офис приложения.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Марка | Legrand |
| Серия | Classia |
| Тип | Бутон |
| Брой модули | 1 |
| Цвят | Бял |
| Материал | Термопластмаса |
| Номинално напрежение | 250 V |
| Номинален ток | 10 A |
| Степен на защита | IP20 |
Какво има в кутията
- 1x Бутонен модул
- Винтове за монтаж
- Инструкция за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




