- LEGRAND

Цена
€8 37 / 16 37 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Сериен ключ |
| Тип монтаж | За открит монтаж |
| Номинално напрежение (V) | 250 |
| Номинален ток (A) | 10 |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули (count) | 1 |
| Защита за деца | Не |
| Със светлинен индикатор | Не |
| Материал | Термопластмаса |
| Тегло | 0.00кг |
Сериен ключ 10AX за открит монтаж Forix Legrand - Бял
Надежден и стилен сериен ключ за открит монтаж от серията Forix на Legrand. С номинален ток 10AX, подходящ за стандартни осветителни вериги. Белият цвят се вписва във всеки интериор.
Ключови предимства
- Открит монтаж — Идеален за инсталации, където скритото завграждане не е възможно.
- 10AX номинален ток — Подходящ за стандартни осветителни кръгове.
- Модерен дизайн — Чисти линии и бял цвят, съвместими със съвременните интериори.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Сериен ключ |
| Тип монтаж | За открит монтаж |
| Номинален ток | 10 A |
| Номинално напрежение | 250 V |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита | IP20 |
| Материал | Термопластмаса |
| Брой модули | 1 |
| Защита за деца | Не |
| Светлинен индикатор | Не |
Какво има в кутията
- 1 x Сериен ключ Forix Legrand 10AX Бял
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




