- LEGRAND

Цена
€3 69 / 7 22 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Контакт |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение (V) | 250 |
| Номинален ток (A) | 16 |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули (count) | 1 |
| Защита за деца | Не |
| Със светлинен индикатор | Не |
| Материал | Термопластмаса |
| Тегло | 0.00кг |
Твърда връзка Legrand Niloe – Бяла
Проектирана за директно свързване на стационарни уреди като готварски печки, фурни или бойлери, тази твърда връзка на Legrand осигурява надеждна работа и чист, вграден вид. Бялата термопластмасова конструкция се вписва хармонично във всеки интериор.
Ключови Предимства
- Твърда връзка — Идеална за уреди, които изискват постоянно и сигурно електрическо свързване без щепсел.
- Здрава конструкция — Изработена от висококачествена термопластмаса, устойчива на удар и нагряване.
- Лесен монтаж — Дизайнът за вграждане с достатъчно място за кабели осигурява чисто завършване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Контакт (твърда връзка) |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение | 250 V |
| Номинален ток | 16 A |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита | IP20 |
| Брой модули | 1 |
| Материал | Термопластмаса |
| Защита за деца | Не |
| Светлинен индикатор | Не |
Какво има в кутията
- 1 x Твърда връзка Legrand Niloe (Бяла)
- Монтажни винтове и инструкция
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




