- LEGRAND

Цена
€3 91 / 7 65 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Рамка |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение (V) | 250 |
| Номинален ток (A) | 16 |
| Цвят | Перла |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули (count) | 1 |
| Защита за деца | Не |
| Със светлинен индикатор | Не |
| Стандарт на контакта | Шуко (тип F) |
| USB портове (count) | 0 |
| Материал | Термопластмаса |
| Тегло | 0.00кг |
Лицев панел за контакт Шуко Legrand Valena Allure - Перла
Обновете дома или офиса си с елегантния лицев панел Legrand Valena Allure в цвят Перла. Проектиран за контакти Шуко (тип F), този панел за вграждане съчетава изискан дизайн с висококачествена термопластмаса за безупречен вид.
Ключови Предимства
- Елегантен дизайн — Цвят Перла добавя нотка на изисканост, подходящ за модерен интериор.
- Високо качество — Изработен от издръжлива термопластмаса за дълъг живот.
- Лесен монтаж — Подходящ за стандартни кутии за вграждане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Рамка / Лицев панел за Шуко |
| Серия | Valena Allure |
| Цвят | Перла |
| Монтаж | За вграждане |
| Материал | Термопластмаса |
| Степен на защита | IP20 |
| Номинално напрежение | 250V |
| Номинален ток | 16A |
| Стандарт на контакта | Шуко (тип F) |
| Брой модули | 1 |
Какво има в кутията
- 1x Лицев панел
- Монтажни винтове
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




