- BTICINO

Цена
€11 17 / 21 85 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Бутон |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение (V) | 250 |
| Номинален ток (A) | 10 |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули (count) | 1 |
| Защита за деца | Не |
| Със светлинен индикатор | Да |
| Материал | Термопластмаса |
| Тегло | 0.00кг |
Единомодулен бутон автоматичен ключ Legrand Living Now
Подобрете домашната си автоматизация с единомодулния бутонен ключ Legrand Living Now, проектиран за импулсно управление на осветление, звънци или други електрически товари. Съвременният му дизайн се вписва идеално във всяка стая, съчетавайки стил и функционалност.
Ключови Предимства
- Импулсно действие — Идеален за звънци, домофони или импулсни релета, с ясно усещане при натискане.
- Вграждане в стена — Монтира се изравнено със стената за чист, минималистичен вид.
- Вграден светлинен индикатор — Интегриран LED осигурява ясна обратна връзка за състоянието и улеснява намирането в тъмното.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Бутонен ключ |
| Серия | Living Now |
| Монтаж | За вграждане (стена) |
| Брой модули | 1 |
| Номинално напрежение | 250 V |
| Номинален ток | 10 A |
| Степен на защита | IP20 |
| Светлинен индикатор | Да |
| Материал | Термопластмаса |
Какво има в кутията
- 1x Бутонен ключ Legrand Living Now
- Винтове за монтаж
- Инструкция за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




