- BTICINO

Цена
€168 36 / 329 28 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Термостат |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение (V) | 230 |
| Номинален ток (A) | 16 |
| Цвят | Крем |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули (count) | 2 |
| Защита за деца | Не |
| Със светлинен индикатор | Да |
| Материал | Пластмаса |
| Тегло | 0.00кг |
Двумодулен електронен термостат Legrand Living Now – Крем
Управлявайте комфорта в дома си прецизно с електронния термостат Legrand Living Now. Неговият модерен дизайн в цвят крем се вписва идеално във всеки интериор, а електронният сензор осигурява стабилна температура и икономия на енергия.
Ключови Предимства
- Елегантен дизайн — Цвят крем и тънък профил от серия Living Now подчертават стила на помещението.
- Прецизно управление — Електронният термостат поддържа постоянна температура за максимален комфорт и ниски сметки.
- Лесен монтаж — Стандартен монтаж за вграждане, ширина 2 модула.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Електронен термостат |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение | 230 V |
| Номинален ток | 16 A |
| Цвят | Крем |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули | 2 |
| Светлинен индикатор | Да |
| Материал | Пластмаса |
Какво има в кутията
- Електронен термостат
- Монтажна рамка (2 модула)
- Ръководство за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




