- BTICINO

Цена
€83 75 / 163 80 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение (V) | 230 |
| Номинален ток (A) | 20 A |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули (count) | 1 |
| Защита за деца | Не |
| Със светлинен индикатор | Да |
| Материал | Пластмаса |
| Тегло | 0.00кг |
Свързан контактор BTicino Netatmo FC80CC 1P 20A
Управлявайте електрическите си вериги от разстояние с този интелигентен контактор от екосистемата BTicino Netatmo. Идеален за домашна автоматизация – включване/изключване на мощни товари до 20A чрез приложението Netatmo.
Ключови Предимства
- Дистанционно управление — Включвайте/изключвайте вериги чрез смартфон дори когато не сте вкъщи.
- Интеграция с Netatmo — Работи с други устройства BTicino Netatmo за цялостно управление на дома.
- Компактен дизайн — Ширина само 1 модул за вграждане, спестява място.
- Надеждна работа — Номинален ток 20A за осветление, нагреватели и други уреди.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Номинален ток | 20 A |
| Брой полюси | 1 (еднополюсен) |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Брой модули | 1 |
Какво има в кутията
- 1 x Свързан контактор BTicino Netatmo FC80CC
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




