- LEGRAND

Свързан еднопосочен превключвател. Той управлява осветлението локално или дистанционно. Може да се инсталира като традиционен двупосочен превключвател и е съвместим с всички товари с макс. мощност 250 W. Има син светодиод, който може да се конфигурира чрез приложението Home + Control за функциите за локализиране и статус на зареждане. Може да бъде свързан с един или повече безжични контроли. Внимание: необходимо е неутрално свързване. Захранване 110-230 VA - 1 модул.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Единичен ключ |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение (V) | 230 |
| Номинален ток (A) | 10 |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули (count) | 1 |
| Защита за деца | Не |
| Със светлинен индикатор | Да |
| Материал | Термопластмаса |
| Тегло | 0.00кг |
СВЪРЗАН ЕДНОПОЛЮСЕН КЛЮЧ С ПРЕВКЛЮЧВАТЕЛ K4001C LN NETATMO LEGRAND
Превърнете осветлението в дома си в умно с ключа Legrand Netatmo K4001C. Този свързан еднополюсен ключ се интегрира безпроблемно в системата ви за домашна автоматизация. Управлявайте светлините дистанционно чрез приложението Netatmo или гласови асистенти, и се насладете на повече удобство и енергийна ефективност.
Ключови Предимства
- Умно управление — Включвайте/изключвайте светлините от всяко място чрез приложението Netatmo, или задавайте графици и сцени.
- Съвместимост с гласови асистенти — Работи с Amazon Alexa, Google Assistant и Apple HomeKit за управление с глас.
- Елегантен дизайн — Минималистичен вид, който подхожда на всеки интериор, в бял цвят.
- Лесен монтаж — Побира се в стандартни кутии за вграждане и заменя съществуващи ключове без преокабеляване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Единичен ключ |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение | 230 V |
| Номинален ток | 10 A |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули | 1 |
| Защита за деца | Не |
| Със светлинен индикатор | Да |
| Материал | Термопластмаса |
Какво има в кутията
- 1 x Legrand Netatmo K4001C Свързан еднополюсен ключ
- 1 x Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




