- LEGRAND

Цена
€1 90 / 3 72 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Конзола за вграждане |
| Материал | PVC |
| Цвят | Бял |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Ширина (mm) | 80 мм |
| Височина (mm) | 80 |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Самозагасваща | Да |
| Брой отделения (count) | 1 |
| Удароустойчивост | IK07 |
| Тегло | 0.00кг |
Конзола за вграждане в стена 50мм Legrand
Монтирайте електрическите си устройства безпроблемно с тази конзола за вграждане на Legrand. Предназначена за монтаж в стена, тя осигурява стабилна и сигурна основа за контакти, ключове и други. Дълбочината от 50 мм предлага достатъчно място за окабеляване, осигурявайки чист и професионален завършек.
Ключови Предимства
- Вграждане в стена — Идеална за вграден монтаж, създава изчистен и интегриран вид.
- Издръжлива PVC конструкция — Висококачествен, самозагасващ материал за безопасност и дълготрайност.
- Лесен монтаж — Опростен дизайн за бързо монтиране и окабеляване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Конзола за вграждане |
| Материал | PVC |
| Дълбочина | 50 мм |
| Цвят | Бял |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Самозагасваща | Да |
Какво има в кутията
- 1x Конзола за вграждане Legrand 50мм
- Винтове за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




