- LEGRAND

Цена
€8 37 / 16 37 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Кабелен канал |
| Материал | PVC |
| Цвят | Сив |
| Тип монтаж | За открит монтаж |
| Дължина (m) | 0.05 м |
| Ширина (mm) | 80 мм |
| Височина (mm) | 35 мм |
| Самозагасваща | Да |
| Брой отделения (count) | 1 |
| Тегло | 0.00кг |
Плосък ъгъл Legrand 80х35 мм – радиус 50 мм
Този плосък ъгъл на Legrand е проектиран за професионално кабелно управление, осигурявайки плавни завои на 90 градуса в кабелните канали. Прецизното му изпълнение и здрава конструкция улесняват бързия и надежден монтаж.
Ключови предимства
- Перфектно пасване – Съвместим е с профилите на Legrand за безпроблемно свързване.
- Спестява време – Готовият ъгъл елиминира необходимостта от рязане и сглобяване на място.
- Издръжлив материал – Изработен от висококачествен PVC за дълготрайна употреба.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Плосък ъгъл за кабелен канал |
| Размери | 80 x 35 мм |
| Радиус | 50 мм |
| Материал | PVC |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- 1 x Плосък ъгъл 80х35 мм
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




