- LEGRAND

Цена
€17 31 / 33 86 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Кабелен канал |
| Материал | PVC |
| Цвят | Бял |
| Тип монтаж | За открит монтаж |
| Ширина (mm) | 50 |
| Височина (mm) | 105 mm |
| Самозагасваща | Да |
| Брой отделения (count) | 1 |
| Удароустойчивост | IK07 |
| Тегло | 0.00кг |
Плосък ъгъл Legrand 50х105 mm – Идеално решение за ъгли в кабелни канали
Този плосък ъгъл Legrand 50х105 mm е създаден за прецизни промени на посоката в системите за кабелно управление. Изработен от издръжлив PVC, осигурява дълготрайна работа и лесна инсталация.
Ключови предимства
- Лесен монтаж — Щракващата конструкция позволява бързо монтиране без инструменти.
- Издръжлив материал — Направен от висококачествен PVC за здравина и дълготрайност.
- Чист завършек — Осигурява професионален и спретнат вид на кабелните трасета.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Фитинг за кабелен канал |
| Размери | 50 x 105 mm |
| Материал | PVC |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- 1 x Плосък ъгъл Legrand 50x105
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




