- LEGRAND

Цена
€4 47 / 8 74 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Разделител за кабелен канал |
| Материал | PVC |
| Цвят | Бял |
| Ширина (mm) | 20 |
| Височина (mm) | 12.5 |
| Самозагасваща | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Разделител за кабелен канал PVC Legrand 12.5x20 mm
Подредете кабелите си безпрепятствено с разделителя за кабелен канал Legrand. Той осигурява отделяне на силови и комуникационни кабели в един канал, което намалява електромагнитните смущения и подобрява надеждността на системата.
Ключови Предимства
- Ефективно разделяне — Предотвратява електромагнитни смущения между силови и комуникационни кабели.
- Лесен монтаж — Поставя се директно в стандартни кабелни канали Legrand без инструменти.
- Издръжлив PVC — Изработен от самозагасващ PVC за дълготрайна безопасност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Разделител за кабелен канал |
| Материал | PVC |
| Ширина | 20 mm |
| Височина | 12.5 mm |
| Цвят | Бял |
| Самозагасващ | Да |
Какво има в кутията
- 1 x PVC разделител за кабелен канал
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




