- LEGRAND

Цена
€5 58 / 10 91 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Кабелен канал |
| Материал | PVC |
| Цвят | Сив |
| Тип монтаж | За открит монтаж |
| Ширина (mm) | 50 |
| Височина (mm) | 12 mm |
| Самозагасваща | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Ъгъл за подов кабелен канал Legrand 50x12 мм
Осигурете професионално покритие на вашата подова кабелна инсталация с този ъгъл Legrand. Проектиран за канали 50x12 мм, той осигурява безпроблемен 90-градусов завой, като предпазва кабелите.
Ключови Предимства
- Издръжлива PVC конструкция — Устойчива на удар и износване за дълготрайна работа.
- Лесен монтаж — Щраква върху канала без инструменти.
- Цвят в тон — Съвпада със стандартните подови канали Legrand.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | PVC |
| Цвят | Сив |
| Размери (ШxВ) | 50 x 12 мм |
| Тип монтаж | За открит монтаж |
| Самозагасващ | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Ъгъл за подов кабелен канал 50x12 мм
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




