- LEGRAND

Характеристики на продукта
Входен вход 10 - 35 mm² плътен или 6 - 25 mm² многожилен с или без накрайник
14 Изход: 3 x 10 - 25 + 11 x 2,5 - 10 mm² твърд проводник
14 изхода: 3 x 6 - 16 + 11 x 1,5 - 10 mm² гъвкав проводник с или без накрайник
In = 125A - 40°C Ui = 500 V
Ipk = 26 kA - 60 ms Icw = 4,5 kA - 1s
Инсталация
Лесно и бързо окабеляване и свързване благодарение на максимално увеличено пространство за окабеляване, оптимизирана "ориентация" на лентите и адаптирани размери и позиции на връзките
Използване
Интегрирана система, за да се избегне случайно развиване на несвързани винтове
ТЕХНИЧЕСКА ХАРАКТЕРИСТИКА:
Брой полюси: 4
Номинален ток: 125 А
Вид на връзката: Завинтване
Метод на монтаж : DIN шина
Височина: 92 мм
Ширина: 143 мм
Дълбочина: 51 мм
Степен на ударна якост (IK): IK05
Степен на защита (IP): IP00
Работна / настройка на температурата: -25-70 °C
Температура на съхранение: -40-70 °C
Номинално напрежение: 0-500 V
Безхалогенни: Не
Тип разпределителни блокове: Фаза/неутрална
Капацитет на терминалите: 1,5-25 mm²
Пространство за етикет/информационна повърхност: Не
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Електрическо табло |
| Брой полюси | 4P |
| Номинален ток (A) | 125 |
| Номинално напрежение (V) | 400 |
| Тип монтаж | За открит монтаж |
| Брой модули (count) | 8 |
| Степен на защита (IP) | IP40 |
| Материал | Пластмаса |
| С врата | Да |
| Честота | 50/60 Hz |
| Тегло | 0.00кг |
Legrand LGR 400409 8-модулно разпределително табло с шини 125A 4P
Това висококачествено разпределително табло на Legrand е проектирано за ефективно разпределение на електроенергия в жилищни и търговски инсталации. Снабдено е с предварително монтирани разпределителни шини с номинален ток 125A и 4 полюса, като побира до 8 модулни устройства, опростявайки окабеляването и осигурявайки надеждност.
Ключови Предимства
- Предварително монтирани шини — Спестява време за монтаж и осигурява сигурни връзки с номинален ток 125A.
- Капацитет за 8 модула — Достатъчно място за автоматични прекъсвачи, дефектнотокови защити и други модулни устройства.
- Здрава конструкция — Изработена от издръжлива пластмаса със защита IP40, подходяща за вътрешен монтаж.
- 4-полюсна конфигурация — Идеална за трифазни системи с неутрала.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Разпределително табло |
| Брой полюси | 4P |
| Номинален ток | 125 A |
| Брой модули | 8 |
| Степен на защита | IP40 |
| Материал | Пластмаса |
| С врата | Да |
Какво има в кутията
- 1x Разпределително табло с предварително монтирани шини
- Ръководство за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




