- HP INC.
- Ново

Цена
€34 07 / 66 64 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 302XL/304XL - 5.5 ml - high capacity - pigmented black - original - ink cartridge - for AMP 130; Deskjet 1110, 21XX, 26XX, 36XX, 37XX; ENVY 45XX, 50XX; Officejet 38XX, 46XX, 52XX
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 40 g |
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Shipping Weight | 60 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Pigmented black |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 5.5 ml |
| Cartridge Yield | High capacity |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 300 pages ISO/IEC 24711 |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | UL ECOLOGO certified inks |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP AMP 130 HP Deskjet 1110, 2130, 2132, 2134, 2136, 2620, 2622, 2630, 2632, 2634, 2640, 3630, 3634, 3635, 3639, 3720, 3730, 3732, 3733, 3735, 3750, 3760, 3762, 3764 HP ENVY 4520, 4522, 4524, 4526, 4527, 4528, 5010, 5020, 5030, 5032, 5050, 5052 HP Officejet 3830, 3831, 3832, 3833, 3834, 3835, 3836, 4650, 4652, 4655, 4657, 4658, 5220, 5230, 5232, 5258 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Pigmented black |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 5.5 ml |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 300 pages ISO/IEC 24711 |
| Compatible with | HP AMP 130 HP Deskjet 1110, 2130, 2132, 2134, 2136, 2620, 2622, 2630, 2632, 2634, 2640, 3630, 3634, 3635, 3639, 3720, 3730, 3732, 3733, 3735, 3750, 3760, 3762, 3764 HP ENVY 4520, 45 |
| Cartridge Yield | High capacity |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 40 g |
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Shipping Weight | 60 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| Compliant Standards | UL ECOLOGO certified inks |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | ~600 страници |
| Обем (ml) | 3.5 мл |
| Съвместима серия принтери | HP DeskJet 1000/1010/1050/2050/2510/2540/3000/3050/3510/4500/5530 серия, HP OfficeJet Pro 8000 серия |
| OEM код | B7RT9AE#LS1 |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 месеца |
| Тегло | 0.00кг |
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
HP 302XL/304XL Черна Оригинална Мастиленоструйна Касета – Надежден Печат с Висок Капацитет
Получете остър, професионален черен текст и ясни графики с HP 302XL/304XL Черна Оригинална Мастиленоструйна Касета. Проектирана за постоянна производителност и лесна инсталация, тази касета с висок капацитет осигурява повече страници, намалявайки честотата на смяна и поддържайки вашия дом или офис в движение.
Ключови Предимства
- Висок Капацитет — Отпечатайте повече страници в сравнение със стандартните касети, идеално за чести нужди от печат.
- Оригинално HP Качество — Създадена от HP да работи безпроблемно с вашия принтер, осигурявайки надеждна работа и ярки, устойчиви на избледняване резултати.
- Лесна Инсталация — Опростен дизайн за бърза и безпроблемна смяна, за да се върнете към печат за секунди.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Производител | HP |
| Модел | 302XL/304XL |
| SKU | B7RT9AE#LS1 |
| EAN | 0199764139689 |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | ~600 страници |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Пигментно |
| Съвместима серия принтери | HP DeskJet 1000/1010/1050/2050/2510/2540/3000/3050/3510/4500/5530 серия, HP OfficeJet Pro 8000 серия |
Какво има в кутията
- HP 302XL/304XL Черна Оригинална Мастиленоструйна Касета
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







