- HP INC.
- Ново

Цена
€16 45 / 32 17 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 302/304 - 2 ml - pigmented black - original - ink cartridge - for AMP 130; Deskjet 1110, 21XX, 26XX, 36XX, 37XX; ENVY 45XX, 50XX; Officejet 38XX, 46XX, 52XX
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 40 g |
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Shipping Weight | 50 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Pigmented black (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 2 ml |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 120 pages ISO/IEC 24711 |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | UL ECOLOGO certified inks |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP AMP 130 HP Deskjet 1110, 2130, 2132, 2134, 2136, 2620, 2622, 2630, 2632, 2633, 2634, 2640, 3630, 3634, 3635, 3639, 3720, 3730, 3732, 3733, 3735, 3750, 3760, 3762, 3764 HP ENVY 4520, 4522, 4524, 4526, 4527, 4528, 5010, 5020, 5030, 5032, 5050, 5052 HP Officejet 3830, 3831, 3832, 3833, 3834, 3835, 3836, 4650, 4652, 4655, 4655 All-in-On, 4657, 4658, 5220, 5230, 5232, 5258 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Pigmented black (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 2 ml |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 120 pages ISO/IEC 24711 |
| Compatible with | HP AMP 130 HP Deskjet 1110, 2130, 2132, 2134, 2136, 2620, 2622, 2630, 2632, 2633, 2634, 2640, 3630, 3634, 3635, 3639, 3720, 3730, 3732, 3733, 3735, 3750, 3760, 3762, 3764 HP ENVY 45 |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 40 g |
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Shipping Weight | 50 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| Compliant Standards | UL ECOLOGO certified inks |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 190 страници |
| Обем (ml) | 3.5 мл |
| Съвместима серия принтери | HP DeskJet 1110 Printer/2130 All-in-One/3630 All-in-One/ENVY 4520 All-in-One Printer/OfficeJet 3830/4650 All-in-One Printers |
| OEM код | B7RT7AE#LS2 |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 месеца |
| Тегло | 0.00кг |
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
HP 302/304 Черна оригинална мастилена касета – ясни и надеждни отпечатъци всеки път
Получете кристално ясен черен текст и графика с оригиналната мастилена касета HP 302/304. Проектирана от HP за постоянни резултати, тази касета осигурява наситено черно и остри детайли на всяка страница. Идеална за ежедневен домашен или офис печат, тя гарантира, че вашият HP принтер работи на максимум.
Ключови Предимства
- Оригинално качество на HP — Проектирана и тествана от HP, за да осигури надеждна работа и висококачествен изход.
- Остър черен текст — Пигментното черно мастило създава ясен, устойчив текст, който не се размазва.
- Лесна инсталация — Опростеният дизайн с щракване прави смяната бърза и безпроблемна.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Оригинална мастилена касета |
| Цвят | Черен |
| Тип мастило | Пигментно |
| Съвместими принтери | HP DeskJet 1110, 2130, 3630; HP ENVY 4520; HP OfficeJet 3830, 4650 серия |
| Капацитет (страници) | ~190 страници |
| OEM код | B7RT7AE#LS1 |
| EAN | 0199764139580 |
Какво има в кутията
- 1 x HP 302/304 Черна оригинална мастилена касета
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







