- HP INC.
- Ново

Цена
€24 35 / 47 62 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 924 - 12.5 ml - black - original - Officejet - ink cartridge - for Officejet Pro 8120e, 8122e, 8125e, 8130e, 8134e, 8135e, 8138e, 8139e
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 40 g |
| Shipping Width | 11.48 cm |
| Shipping Depth | 2.39 cm |
| Shipping Height | 10.01 cm |
| Shipping Weight | 60 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| HP Sub-brand | Officejet |
| Colour | Black |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 12.5 ml |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 500 pages ISO/IEC 24711 |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | UL ECOLOGO certified inks |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP Officejet Pro 8120e, 8122e, 8125e, 8130e, 8134e, 8135e, 8138e, 8139e |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Black |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 12.5 ml |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 500 pages ISO/IEC 24711 |
| Compatible with | HP Officejet Pro 8120e, 8122e, 8125e, 8130e, 8134e, 8135e, 8138e, 8139e |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 40 g |
| Shipping Width | 11.48 cm |
| Shipping Depth | 2.39 cm |
| Shipping Height | 10.01 cm |
| Shipping Weight | 60 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| HP Sub-brand | Officejet |
| Compliant Standards | UL ECOLOGO certified inks |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 600 страници |
| Обем (ml) | 5.5 ml |
| Съвместима серия принтери | HP DeskJet 2700e/4100e/4800e серия, HP ENVY 6000e/6400e серия, HP DeskJet Plus 4100 серия, HP DeskJet 2700 серия, HP DeskJet Plus 6000/6400 серия, HP ENVY Pro 6400 серия |
| OEM код | 4K0U6NE |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 месеца |
| Тегло | 0.00кг |
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
Оригинална HP 924 Черна Мастилена Касета – Остри и Надеждни Разпечатки
Получете кристално ясен черен текст и графики с оригиналната HP 924 черна мастилена касета. Създадена за постоянна производителност, тази касета осигурява наситено черно и остри детайли на всяка страница. Разчитайте на оригиналното HP мастило, за да поддържате принтера си в отлична форма и документите си безупречни.
Ключови Предимства
- Оригинално HP качество — Проектирана и тествана от HP за безупречна съвместимост и надеждни резултати.
- Наситено, плътно черно — Пигментното черно мастило гарантира удебелен текст и ясни линии.
- Постоянна производителност — Избягвайте размазвания, ивици и повторни разпечатки с мастило, което съхне бързо и е устойчиво на избледняване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Производител | HP |
| Модел | 924 Black |
| SKU | 4K0U6NE#LS1 |
| EAN | 0199764687401 |
| Тип мастило | Пигментно |
| Цвят | Черен |
| Тип | Оригинална |
Какво има в кутията
- Оригинална HP 924 черна мастилена касета
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














