- HP INC.
- Ново

Цена
€24 05 / 47 04 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 937 - 10 ml - cyan - original - Officejet - ink cartridge - for Officejet Pro 9110, 9120, 9122, 9125, 9128, 9130, 9132, 9135, 9720, 9730
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 40 g |
| Shipping Width | 11.48 cm |
| Shipping Depth | 2.39 cm |
| Shipping Height | 10.01 cm |
| Shipping Weight | 50 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| HP Sub-brand | Officejet |
| Colour | Cyan |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 10 ml |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 800 pages ISO/IEC 19752 |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | UL ECOLOGO certified inks |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP Officejet Pro 9110b, 9120, 9120b, 9120e, 9122e, 9125e, 9128e, 9130b, 9130e, 9132e, 9135e, 9720 Wide Format, 9720E, 9720e Wide Format, 9730 Wide Format, 9730e, 9730e Wide Format |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Cyan |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 10 ml |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 800 pages ISO/IEC 19752 |
| Compatible with | HP Officejet Pro 9110b, 9120, 9120b, 9120e, 9122e, 9125e, 9128e, 9130b, 9130e, 9132e, 9135e, 9720 Wide Format, 9720E, 9720e Wide Format, 9730 Wide Format, 9730e, 9730e Wide Format |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 40 g |
| Shipping Width | 11.48 cm |
| Shipping Depth | 2.39 cm |
| Shipping Height | 10.01 cm |
| Shipping Weight | 50 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| HP Sub-brand | Officejet |
| Compliant Standards | UL ECOLOGO certified inks |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Циан |
| Капацитет (страници) (pages) | ~800 страници |
| Обем (ml) | 3 |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 9010/9020 серия |
| OEM код | 4S6W2NE |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 месеца |
| Тегло | 0.00кг |
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
Оригинална мастилена касета HP 937 Циан – живи, професионални отпечатъци
Насладете се на зашеметяващи циан нюанси с оригиналната мастилена касета HP 937 Циан. Проектирана за принтери HP OfficeJet Pro, тази касета осигурява остри, водоустойчиви документи и ярки маркетингови материали. Разчитайте на постоянни, висококачествени резултати страница след страница.
Ключови Предимства
- Брилянтна цветова точност — Оригиналното HP мастило гарантира реалистични циан тонове за впечатляваща графика и остър текст.
- Висок добив на страници — Отпечатайте повече страници с една касета, намалявайки прекъсванията и общата цена на страница.
- Надеждна работа — Проектирана заедно с вашия HP принтер, за да избегнете течове, запушвания и загуба на мастило.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Циан |
| Тип мастило | Пигментно |
| Капацитет (страници) | ~800 страници |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 9010/9020 серия |
| OEM код | 4S6W2NE |
| Капацитет | Стандартен |
| Мулти-пак | Не |
Какво има в кутията
- 1 x Оригинална мастилена касета HP 937 Циан
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




