- HP INC.
- Ново

Цена
€37 12 / 72 60 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 963XL - 20.5 ml - High Yield - magenta - original - ink cartridge
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 60 g |
| Shipping Width | 11.4 cm |
| Shipping Depth | 2.5 cm |
| Shipping Height | 12.6 cm |
| Shipping Weight | 70 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Magenta (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 20.5 ml |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 1600 pages ISO/IEC 24711 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Magenta (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 20.5 ml |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 1600 pages ISO/IEC 24711 |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 60 g |
| Shipping Width | 11.4 cm |
| Shipping Depth | 2.5 cm |
| Shipping Height | 12.6 cm |
| Shipping Weight | 70 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Магента |
| Капацитет (страници) (pages) | 1600 страници |
| Обем (ml) | 11 ml |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 8000 серия |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 9010/9020 серия |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 6830 серия |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 8210/8211/8218/8710/8711/8715/8716/8717/8718/8719/8720/8721/8725/8728/8730/8731/8740, HP OfficeJet 8702 AIO |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 8702/8210/8211/8218/Pro 8710/8711/8715/8716/8717/8718/8719/8720/8721/8725/8728/8730/8731/8740 AIO |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 8210/8710/7720 |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 8210/8710/8720/8730/8740 серия |
| Съвместима серия принтери | HP Officejet Pro 8500 серия |
| Съвместима серия принтери | HP Officejet Pro 8600 серия |
| Съвместима серия принтери | HP Officejet Pro 8610 |
| Съвместима серия принтери | HP Officejet Pro 8620 |
| Съвместима серия принтери | HP Officejet Pro 8630 |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 7740 серия |
| OEM код | 3JA28AE |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 месеца |
| Тегло | 0.00кг |
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
Оригинална HP 963XL мастилена касета с висок капацитет – магента
Отпечатайте живи, професионални магента цветове с висококапацитетната касета HP 963XL. Създадена за надеждност и постоянни резултати, тя осигурява остри текстове и ярки изображения страница след страница. С по-големия си ресурс печатате повече и сменяте касети по-рядко, което пести време и пари.
Ключови Предимства
- Висок капацитет — Отпечатва повече страници с една касета, намалявайки честотата на смяна и цената на страница.
- Оригинално HP качество — Проектирана от HP за оптимална работа с вашия принтер, гарантирайки ясни и устойчиви на избледняване отпечатъци.
- Наситена магента — Възпроизвежда богати и точни магента тонове за зашеметяващи снимки и професионални документи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Производител | HP |
| Модел | 963XL |
| Цвят | Магента |
| Ресурс | Висок капацитет |
| Съвместимост | HP OfficeJet Pro 9010 серия, HP OfficeJet Pro 9020 серия |
Какво има в кутията
- Оригинална HP 963XL мастилена касета с висок капацитет – магента
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




