Livrare· Termeni și condiții· Reclamații· Contact·
  • REALME C100 4G+128 violet 5258 - 1
  • REALME
REALME C100 4G+128 violet 5258
Preț
€208 90 / 408 57 BGN
cu TVA
* FURNIZOR EXTERN - (1 până la 3 zile)
* - Produsul se află în depozitul importatorului oficial al mărcii pentru Bulgaria. Timpul de livrare este de obicei de 1 până la 3 zile lucrătoare. Este posibil ca în momentul finalizării comenzii produsul să fie deja epuizat. În cazul epuizării stocului vă vom contacta
EVALUARE
EVALUAREA DUMNEAVOASTRĂ
Recenzii
Vă informăm că, în ciuda eforturilor noastre, nu putem garanta că informațiile și imaginile publicate nu conțin inexactități sau erori, care nu pot constitui temei juridic pentru pretenții.
  • Descriere
  • Detalii
  • Recenzii
  • Descriere IA
Vendor_url
https://www.realme.com/bg/realme-c100-5g/specs
Model
realme C100 5G
Type
5G Smartphone
Display size
6.8"
Display resolution
1570 × 720 (HD+)
Display type
LCD
Display
Up to 144 Hz
256 PPI
700 nits Typical
900 nits HBM
16.7 Million Colors
CPU model
MediaTek Dimensity 6300, Octa-Core
Memory size
4 GB RAM + 128 GB Storage
RAM
4 GB LPDDR4X
ROM
128 GB eMMC 5.1
Front camera
5 MP, f/2.2
Rear camera
50 MP, f/1.8, Autofocus
Connectivity
2G / 3G / 4G LTE / 5G
Wi-Fi
Bluetooth
NFC
USB
Network band
GSM: 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz
WCDMA: B1/ 2/ 4/ 5/ 6/ 8/ 19
LTE FDD: B1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 7/ 8/ 12/ 13/ 17/ 18/ 19/ 20/ 26/ 28/ 32/ 66/ 71
LTE TDD: B38/ 40/ 41
5G NR: n1/ 2/ 3/ 5/ 7/ 8/ 20/ 26/ 28/ 38/ 40/ 41/ 66/ 71/ 77/ 78
SIM
Dual Nano-SIM
Wireless
Wi-Fi 5 (802.11ac)
802.11a/b/g/n
NFC
Bluetooth
Bluetooth 5.3
Audio
Built-in Speaker
Microphone
3.5 mm Headphone Jack
Card slot
Memory Card Supported
OS
Android 16, realme UI 7.0
Input
Touchscreen, USB Type-C
Output
USB Type-C, 3.5 mm Audio Jack
Color
Purple
Battery
6600 mAh (Typical), 45 W Fast Charging
Interface
USB Type-C
Compatibility
2G / 3G / 4G / 5G Networks
USB OTG
Capacity
128 GB
Other
IP64 Dust and Splash Resistance
Side Fingerprint Sensor
Face Recognition
GPS
GLONASS
Galileo
QZSS
Weight
Approx. 224 g
Dimensions
166.47 × 78.23 × 8.88 mm
Date transmise de importatorul oficial pentru Bulgaria.
AtributValoare
Vendor_urlhttps://www.realme.com/bg/realme-c100-5g/specs
Display size6.8"
Display resolution1570 × 720 (HD+)
Display typeLCD
CPU modelMediaTek Dimensity 6300, Octa-Core
Memory size4 GB RAM + 128 GB Storage
Front camera5 MP, f/2.2
Rear camera50 MP, f/1.8, Autofocus
Connectivity2G / 3G / 4G LTE / 5G
ConnectivityWi-Fi
ConnectivityBluetooth
ConnectivityNFC
ConnectivityUSB
Network bandGSM: 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz
Network bandWCDMA: B1/ 2/ 4/ 5/ 6/ 8/ 19
Network bandLTE FDD: B1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 7/ 8/ 12/ 13/ 17/ 18/ 19/ 20/ 26/ 28/ 32/ 66/ 71
Network bandLTE TDD: B38/ 40/ 41
Network band5G NR: n1/ 2/ 3/ 5/ 7/ 8/ 20/ 26/ 28/ 38/ 40/ 41/ 66/ 71/ 77/ 78
SIMDual Nano-SIM
WirelessWi-Fi 5 (802.11ac)
Wireless802.11a/b/g/n
WirelessNFC
BluetoothBluetooth 5.3
AudioBuilt-in Speaker
AudioMicrophone
Audio3.5 mm Headphone Jack
Card slotMemory Card Supported
OSAndroid 16, realme UI 7.0
ColorPURPLE
Battery6600 mAh (Typical), 45 W Fast Charging
OtherIP64 Dust and Splash Resistance
OtherSide Fingerprint Sensor
OtherFace Recognition
OtherGPS
OtherGLONASS
OtherGalileo
OtherQZSS
Dimensions166.47 × 78.23 × 8.88 mm
Modelrealme C100 5G
WeightApprox. 224 g
Type5G Smartphone
InterfaceUSB Type-C
RAM4 GB LPDDR4X
InputTouchscreen, USB Type-C
Compatibility2G / 3G / 4G / 5G Networks
CompatibilityUSB OTG
ROM128 GB eMMC 5.1
OutputUSB Type-C, 3.5 mm Audio Jack
Capacity128 GB
DisplayUp to 144 Hz
Display256 PPI
Display700 nits Typical
Display900 nits HBM
Display16.7 Million Colors
Greutate0.00kg
Date extrase automat de pe internet. Acuratețea nu este garantată. Pentru informații detaliate, vă rugăm să ne contactați sau să vizitați pagina producătorului.
AtributValoare
Operating SystemAndroid
Internal Storage128 GB
RAM4 GB
ColorPurple
Greutate0.00kg
Atenție! Deoarece nu toți importatorii transmit corect datele despre produse, informațiile de mai jos au fost extrase cu ajutorul inteligenței artificiale din diverse surse de pe internet și nu sunt 100% corecte. Dacă aveți îndoieli, vă rugăm să ne contactați pentru a verifica exact caracteristicile dorite de dumneavoastră.

realme C100 4GB/128GB Лилав – стилен смартфон с Android за всеки ден

realme C100 е за хората, които искат надежден смартфон, без да плащат излишно. Има 4 GB оперативна и 128 GB вградена памет, така че ще ви стигне място за приложения, снимки и видеа. Предлага се в атрактивен лилав цвят, който веднага прави впечатление.

Ключови Предимства

  • 128 GB вградена памет — Снимките, видеата, музиката и приложенията ви се събират в телефона, без постоянно да триете файлове.
  • 4 GB RAM — Телефонът работи гладко при съобщения, социални мрежи, сърфиране и гледане на видео.
  • Android с realme UI — Интерфейсът е лесен за ползване и имате пълен достъп до Google Play и милиони приложения.
  • Ефектен лилав дизайн — Свеж и модерен цвят за всеки, който иска телефонът му да се откроява.
  • Отлично съотношение цена/качество — Популярната C-серия на realme дава всичко най-необходимо на достъпна цена.

Технически Спецификации

ХарактеристикаСтойност
Маркаrealme
МоделC100
Операционна системаAndroid (realme UI)
Оперативна памет4 GB
Вградена памет128 GB
ЦвятЛилав

Какво има в кутията

  • Смартфон realme C100
  • Инструмент за изваждане на SIM картата
  • Документация
SKU: 130010137627 © 2026 Xtreme.bg
990 Pro
Самсунг Т9 Нов

Abonați-vă la newsletterul nostru

Abonați-vă la newsletterul nostru online și aflați primii despre promoții și produse noi.