- HP

Цена
€110 81 / 216 73 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | HP Color LaserJet Pro M254nw / HP Color LaserJet Pro M254dw / HP Color LaserJet Pro MFP M280nw / HP Color LaserJet Pro MFP M281fdn/ HP Color LaserJet Pro MFP M281fdw |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 1300 pages |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Yellow |
| Цвят | Yellow |
| Подкатегория | LaserJet Consumables |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Подкатегория | LaserJet Consumables |
| Тегло | 0.74кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Жълт |
| Капацитет (страници) (pages) | 3000 |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet Pro M255, M282, M283 серия; HP Color LaserJet Pro MFP M280, M281 серия |
| OEM код | CF542A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 600 |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.74кг |
Оригинален жълт тонер касета HP 203A LaserJet (CF542A)
Получете ярки, професионални жълти страници с оригиналната тонер касета HP 203A LaserJet. Създадена за надеждна работа и постоянен цветен изход, тази касета гарантира, че вашите документи се открояват с остри текстове и наситени графики.
Ключови Предимства
- Наситен жълт цвят — Осигурява постоянни, висококачествени жълти тонове за ефектни цветни документи и маркетингови материали.
- Надеждна работа — Оригиналният тонер на HP гарантира сигурен печат с минимални отпадъци и по-малко препечатвания.
- Лесен монтаж — Лесна за инсталиране и смяна, връща ви към печатането бързо.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Жълт |
| Капацитет (страници) | 3000 страници |
| Тип | Оригинален |
| OEM код | CF542A |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet Pro M255, M282, M283 серия; HP Color LaserJet Pro MFP M280, M281 серия |
Какво има в кутията
- Оригинална жълта тонер касета HP 203A LaserJet (CF542A)
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




