- HP

Цена
€134 29 / 262 65 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | HP LaserJet 1012, 1018, 1020, 1022, 3015, 3020, 3030 printer series and 3050, 3052, 3055 AIO, M1319F MFP, printer series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2000 pages |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Black |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | LaserJet Consumables |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Подкатегория | LaserJet Consumables |
| Тегло | 0.95кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 2000 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet 1010, 1012, 1015, 1018, 1020, 1022, 3015, 3020, 3030, 3050, 3052, 3055, M1005, M1319f; Canon LBP-2900, LBP-3000, LBP-3010, LBP-3100, MF4010, MF4150, MF4270, MF4320d, MF4330d, MF4350d, MF4370dn, MF4400 Series, MF4500 Series |
| OEM код | Q2612A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 100 |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.95кг |
Оригинален тонер касета HP 12A Black LaserJet (Q2612A) – Надежден и качествен печат
Получете ясни и остри черни текстове и графики с оригиналната тонер касета HP 12A. Проектирана за постоянна производителност, тя гарантира професионален вид на документите ви страница след страница.
Ключови Предимства
- Оригинално качество HP — Оригиналният тонер осигурява надежден, без размазване печат с остър текст и гладки графики.
- Лесен монтаж — Проста инсталация без инструменти ви връща към работа бързо.
- Екологичен — Програмата за рециклиране на HP улеснява намаляването на отпадъците.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 2000 страници (ISO/IEC 19752) |
| Тип | Оригинален |
| OEM код | Q2612A |
Какво има в кутията
- Тонер касета HP 12A Black LaserJet (Q2612A)
- Ръководство за рециклиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




