- HP

Цена
€131 33 / 256 86 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | HP Color Laser Jet CP1215/1515/1518 /CM1312 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2200 pages |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Black |
| Подкатегория | LaserJet Consumables |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Тегло | 0.80кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 2 200 страници |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet 2550 |
| OEM код | CB540A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 700 |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.80кг |
Оригинален тонер касета HP 125A Black LaserJet (CB540A) – Надежден и качествен печат
Получете ясни, остри черни текстове и постоянно качество на печат с оригиналната тонер касета HP 125A. Проектирана за HP Color LaserJet принтери, тази касета осигурява професионални резултати страница след страница.
Ключови Предимства
- Оригинално качество HP — Създадена за перфектна съвместимост и надеждна работа с HP принтери.
- Остър и без размазване печат — HP тонер формулата гарантира ясен текст и гладки графики.
- Лесна инсталация — Проста и чиста смяна на касетата ви връща към работа за минути.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 2 200 страници |
| Тип | Оригинален |
| OEM код | CB540A |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet CP1215, CP1515n, CP1518ni, CM1312nfi MFP |
Какво има в кутията
- HP 125A Black LaserJet тонер касета (CB540A)
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




