- Casio

Цена
€201 45 / 394 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Мъжки часовник Casio G-Shock - GM-5600SG-9ER
Каишка от полимерен материал
Корпус от оксидирана стомана и полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Удароустойчивост
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми (и 1 с snooze функция)
Възможност за звуков сигнал на всеки кръгъл час
Електролуминисцентно осветлениe на целият дисплеи
Водоустойчивост 20 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Батерия CR2016
Размер 49.6mm x 43.2 x 12.9mm
Тегло 73g
Гаранция: 2 години
Безплатна доставка за цялата страна
Каишка от полимерен материал
Корпус от оксидирана стомана и полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Удароустойчивост
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми (и 1 с snooze функция)
Възможност за звуков сигнал на всеки кръгъл час
Електролуминисцентно осветлениe на целият дисплеи
Водоустойчивост 20 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Батерия CR2016
Размер 49.6mm x 43.2 x 12.9mm
Тегло 73g
Гаранция: 2 години
Безплатна доставка за цялата страна
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Мъжки часовник Casio G-Shock - GM-5600SG-9ER
Каишка от полимерен материал
Корпус от оксидирана стомана и полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Удароустойчивост
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми (и 1 с snooze функция)
Възможност за звуков сигнал на всеки кръгъл час
Електролуминисцентно осветлениe на целият дисплеи
Водоустойчивост 20 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Батерия CR2016
Размер 49.6mm x 43.2 x 12.9mm
Тегло 73g
Гаранция: 2 години
Безплатна доставка за цялата страна
Каишка от полимерен материал
Корпус от оксидирана стомана и полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Удароустойчивост
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми (и 1 с snooze функция)
Възможност за звуков сигнал на всеки кръгъл час
Електролуминисцентно осветлениe на целият дисплеи
Водоустойчивост 20 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Батерия CR2016
Размер 49.6mm x 43.2 x 12.9mm
Тегло 73g
Гаранция: 2 години
Безплатна доставка за цялата страна
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | G-Shock |
| Серии | G-Shock |
| Цвят | Прозрачен |
| Цвят | Прозрачен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Правоъгълен |
| Форма корпус | Правоъгълен |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Дигитален |
| Циферблат | Дигитален |
| Водоустойчивост | 20 BAR |
| Водоустойчивост | 20 BAR |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Таймер | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Световно време | Да |
| Таймер | Да |
| Световно време | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Смола / Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса (mm) | 46.3 |
| Водоустойчивост | 200 m |
| Тип дисплей | Дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 12.8 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник Casio G-Shock GM-5600SG-9ER
Изпитайте легендарната издръжливост с нотка лукс. Casio G-Shock GM-5600SG-9ER съчетава емблематичния квадратен дизайн на G-Shock с позлатен корпус от неръждаема стомана, предлагайки несравнима здравина и премиум визия, която се откроява.
Ключови Предимства
- Устойчивост на удари — Проектиран да издържа на силни удари, идеален за активен начин на живот.
- Водоустойчивост до 200 метра — Подходящ за професионални морски дейности и водни спортове.
- Електролуминесцентно осветление — Осигурява лесна четимост при слаба светлина.
- Световно време — Показва времето в 31 часови зони (48 града + UTC), с опция за лятно часово време.
- Хронограф и таймер — Незаменими за измерване на време при тренировки, срещи или ежедневни задачи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Смола / Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса (mm) | 46.3 |
| Водоустойчивост | 200 m |
| Тип дисплей | Дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 12.8 |
Какво има в кутията
- Часовник
- Оригинална кутия
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




